Môžem hneď po vypaľovaní bradavíc pokračovať v intímnom živote?

Zodpovedané
27. nov 2022

Dobrý deň,

dnes som si bola vypaľovať bradavice na intímnych partiách. HPV pozitív vraj nie som, užívala som Deflagyn. Po minulom vypaľovaní sa mi po pol roku vrátili.

Moja otázka znie, môžem po dnešnom vypaľovaní bradavíc od zajtra pokračovať v intímnom živote so stálym partnerom?

Jedná sa mi len o tie “ranky” po vypaľovaní.

Ďakujem.

Dobrý deň,

bolo by najlepšie počkať kým sa nezahoja. Aby ste aj jeho náhodou nenakazali.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník