Môžem užívať Gynimun rapid ak dojčím?

Zodpovedané
17. aug 2022

Dobrý deň,

je Gynimun rapid vag. kapsule možné užívať pri dojčení 3 mesačného bábätka?

V 12/2021 som brala 16. dní tri druhy silných ATB v tehotenstve, odvtedy mam stále diskomfort. 3 x som mala Macmiror complex 500, Gynazol krém, Lactofeel, vag. probiotiká... za celý čas mi doktor spravil 2x výter, vyšlo Enterococcus faecalis a E. coli. Druhý raz len E. coli. Výtoky ani zápach nemám, len svrbenie, štípanie, pichanie. Už je to celkom otravné.

Ďakujem.

Dobrý deň,

kľudne môžete. Skúste ešte vrámci bežnej intímnej hygieny Gynexid penu. Má chladivý efekt, mohla by pomôcť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník