Môžu bolesti 3 mesiace po pôrode súvisieť ešte s pôrodom?

Zodpovedané
13. dec 2022

Dobrý deň,

som 3 mesiace po pôrode. Asi po 2 mesiacoch mi začali bolesti podbruška v strede a nepríjemná bolesť kostí na pyskoch a na venušinom pahorku. Opakovane som bola u ženského, u obvodného s močom a všetko ok. No bolesti stále sú. Niekedy to bolí viac, inokedy menej. Sú to také zvláštne bolesti.

Ako si pomôcť?

Môže to ešte súvisieť s pôrodom alebo s cyklom?

Menzes som mala už 2x.

Ďakujem.

Dobrý deň,

doporučila by som vyhľadať ortopéda. Aj keď je tam pomerne dlhší časový odstup, bolo by vhodné vylúčiť symfyzeolýzu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník