Nebudem mať problém s otehotnením, ak mám kratšiu menštruáciu?

Zodpovedané
24. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom 3 dňovej menštruácie. Koncom apríla som musela podstúpiť kyretáž kvôli krvácaniu. Odvtedy to bola moja druhá menštruácia. Tá prvá trvala nejakých 5 dní. A táto posledná len 3 plus nejaké dva dni som mala také slabé špinenie.

Nebudem mať potom problém s otehotnením, keď som mávala pred zákrokom normálnu 6 dňovú menštruáciu a teraz je o hodne slabšia a kratšia?

Mám 36 rokov. Otehotnieť by som sa chcela pokúsiť o nejaké 4 mesiace.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

čisto z hľadiska krvácania problém nevidím.

Dlho to však neodkladajte.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník