Prebieha ovulácia podľa tohto testu?

Zodpovedané
28. okt 2022

Dobrý deň,

včera som dostala vašu odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekologicka-poradna/aky-je-postup-ak-sa-nedari-otehotniet/#comment-85522864

Ako zistím, či mám anovulačné cykly?

Dnes som si robila ovulačný test, menštruácia mi začala 16. októbra a skončila 21. októbra.

Podľa testu prebieha ovulácia?

A ako dlho by som mala brať Inofolic Combi?

Ďakujem.

Dobrý deň,

na teste by mali byť viditeľné jasne dve čiarky. Pri PM 16.10., v prípade pravidelného 28 dňového cyklu, by mala ovulácia prebehnúť okolo 30.10. Zopakujte si teda test o dva dni.

Inofolic Combi môžete užívať dlhodobo, minimálne však 3 mesiace, aby sa žiadúci efekt dostavil.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník