Prečo cítim pálenie v pošve?

Zodpovedané
7. nov 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

24. októbra som mala nechránený sex s manželom a od tej doby som mala pálenie ako keby mierne pošve a časté nutkanie na malú potrebu. PIla som urologické čaje a prešlo to.

Včera sme mali chránený sex a dnes cítim mierne pálenie. 12. novembra som objednaná na vyšetrenie.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

je možné, že je Vaše pálenie spôsobené nešetrným pohlavným stykom. Oblasť môžete mať mechanicky podráždenú.

Skúste pár dní pohlavnú abstinenciu a následne zvoľte pri styku iné polohy.

Gynekológ v piatok vylúči ešte prípadnú infekčnú príčinu.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník