Prečo mám bolesť bradavky, keď je sono v poriadku?

Zodpovedané
20. mar 2022

Dobrý deň,

mám 37 rokov a od leta ma pobolieval ľavý prsník. Sono bolo negatívne. V januári to prešlo do bolesti ľavej bradavky a tá má boli odvtedy každý deň. Opäť bolo sono minulý týždeň v poriadku a ster z bradavky negatívny. Po stlačení som mala pár kvapiek zelenkavého výtoku z oboch. Bolesť sa viaže na pohyb a dotyk. Keď som v kľude, tak to nebolí.

Bola som aj na kožnom a tam bolo všetko v poriadku. Gynekológ mi predpísal kvapky Mastodynon a ak to neprejde, že ma odošle na mamografiu.

Má to význam v mojom veku, keď bolo sono v poriadku?

Čo mi môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

riaďte sa doporučeniami Vášho gynekológa. Potrebné základné vyšetrenia ste zrealizované mali.

Prípadne vyhľadajte špecialistu na prsníky - mamológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník