Prečo mám pár dní po prvom styku slabé krvácanie?

Zodpovedané
24. mar 2022

Dobrý deň,

v sobotu som mala prvý pohlavný styk (chránený). Krvácala som, ale nemala som bolesti. V nedeľu sa to ustálilo, ale v pondelok som zasa začala špiniť. Dnes ráno (utorok) som sa znova zobudila s čistou vložkou. Keď sa utieram toaletným, tak raz za čas tam krv je. O 4 dni mám dostať menštruáciu.

Mám strašne oslabenú imunitu a nasadila som viacej vitamínov vo väčších dávkach.

Prečo mám tú krv na papieri?

Ďakujem

Dobrý deň,

po styku by ste už nemali krvácať.

Odsledujte si to, ak by ťažkosti pokračovali aj po skončení menzesu, prípadne by ste mali akékoľvek iné pridružené ťažkosti, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník