Prečo mám sťahy a pobolieva ma podbruško?

Zodpovedané
13. aug 2022

Dobry deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V pošve pociťujem také ako keby sťahy a pobolieva ma podbruško ako pri menštruácii. Bolesti sú také, že hodinu - dve bolesť a potom zase 45 minút nič. Alebo ráno bolesť 1 hodinu a pol a do večera mám pokoj. Občas ma to svrbí. Nemám vôbec výtok.

Menštruáciu som mávala do marca každý 15. deň v mesiaci. V apríli som mala 28 - 29, v máji som mala 26. V júni 23. To bola posledná menštruácia a teraz ju nemám nemám a ani výtok.

Keď sme mali s mužom sex, tak na druhý deň ma začalo pod bruchom bolieť. Nie moc. Volala som môjmu gynekológovi a nedvíhal.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

je potrebné absolvovať vyšetrenie u gynekológa. Vylúčiť treba infekčný pôvod ťažkostí.

Do úvahy tiež prichádza cysta vaječníka, keďže udávate bolesti pri styku a meškajúcu menštruáciu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník