Prečo mám výtok počas užívania Macmiror complexu v tehotenstve?

Zodpovedané
6. okt 2021

Dobrý deň,

dostala som od gynekológa Macmiror Complex krém. Počas užívania som nepociťovala žiadne ťažkosti, ale už sú to 4 dni od skončenia liečby, ktorú som musela skončiť skôr. Vo výtoku mám stále žlté hrudky a aj ružové. To ma vyplašilo. Liek som užívala týždeň.

Čomu mám pripísať ten zvláštne sfarbený výtok?

Ide o podráždenú sliznicu?

Svrbenie a ťažkosti už nemám žiadne.

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ máte ružový výtok, tak je určite potrebné vyšetrenie gynekológom.

Je možné, že ste sa nepreliečili dostatočne, keďže ste liečbu ukončili predčasne a infekcia neustúpila.

V každom prípade vyhľadajte svojho gynekológa.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník