Prečo sa mi stále vracajú problémy po styku?

Zodpovedané
3. dec 2022

Dobrý deň,

keď nemám dlhšie sex problémy nemám, ani extra výtoky. Akonáhle mám sex, už počas neho mám pocit mierneho nepohodlia a po sexe mám slabé pálenie, plus hneď mi vchod do pošvy a sliznica očervenie a slabšie páli. Ak nemám sex dlhšie, samé to prejde. Už som s tým raz bola u doktora a povedal, že mám zásadité PH v pošve. Brala som Gynocaps, potom ešte čapíky na Lactobacila, prešlo to a opäť sa mi to vrátilo.

Neviem ako pokračovať a ak je to to isté, prečo sa to vracia?

Ďakujem.

Dobrý deň,

skúsila by som dlhodobo užívanie probiotík s troškou estrogénov - Gynoflor tablety.

Postačí ak si ich budete vkladať 1-2x týždenne.

Sú však na predpis.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník