Upraví sa ešte niekedy dlhá menštruácia v 40 rokoch?

Zodpovedané
25. jún 2022

Dobrý deň,

v januári som mala covid, potom som 4 mesiace mala menštruáciu 5 dní a dlhé špinenie aj 10 dní po menštruácii. Potom sa mi to vrátilo naspať ale mám menštruáciu už odvtedy nie 6 dní ako som vždy mávala ale 8 - 9 dní, je bezbolestivá a v pohode slabá. Mám 40 rokov, neviem či nie sú to aj hormonálne zmeny.

Vráti sa to niekedy naspať?

Čo by som mohla užívať na úpravu?

Zatiaľ užívam len pupalkový olej asi 3 mesiace. Na gynekologickej prehliadke som bola vo februári, neviem, či mám ísť znova.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

menštruácia, ktorá trvá 8-9 dní a je primeranej intenzity je absolútne v poriadku.

Ak veľmi chcete, skúste Gynex kvapky na prírodnej báze na úpravu hormonálneho systému.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník