Vyšetria ma v ambulancii ochorenia prsníka, keď mám sono v poriadku?

Zodpovedané
23. mar 2022

Dobrý deň,

mám bolesť jedného prsníka, ktorá trvá už dlhodobo. Prechádza to do bradavky. Sono bolo robené v priebehu 5 mesiacov 3x a všetko ok. Kožné vyšetrenie a ster z bradavky tiež negatívny.

Rada by som však navštívila mamologickú ambulanciu.

Potrebujem výmenný lístok od gynekológa?

Som zo Žilinského kraja.

Môžem sa napr. objednať do Ambulancie ochorenia prsníka v Martine?

Aj keď mám sono vyšetrenie v poriadku?

Mám strach, aby ma neodmietli vyšetriť.

Ďakujem

Dobrý deň,

zavolajte si do ambulancie v Martine a informujte sa či potrebujú výmenný lístok a či pre Vás majú termín.

Ale výmenný lístok pravdepodobne budete potrebovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník