Z čoho mám bolesť v podbrušku a krv v moči?

Zodpovedané
15. feb 2022

Dobrý deň,

pred 10 dňami som bola u svojej všeobecnej lekárky aj s ranným močom, lebo mi v moči plávalo niečo ako biele vlákna či vločky. Sestrička vyšetrila moč papierikom a mala som krv v moči. Dostala som Medociprin 500 dve krabičky. Včera som dobrala poslednú tabletku.

Dnes má bolí v podbrušku a sem tam pichanie pociťujem. Menštruáciu som mala pred 2 dňami. Predtým som nemala také problémy, len tie vločky v moči.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

krv v moči bola spôsobená pravdepodobným zápalom.

Pokiaľ sa ťažkosti vrátili, tak je potrebné moč kultivačne vyšetriť a nasadiť liečbu podľa citlivosti. Vyhľadajte Vášho gynekológa alebo obvodného lekára.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník