Žltý výtok bez zápachu a svrbenia - je nutné to riešiť s gynekologičkou?

Zodpovedané
7. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som spýtať, už asi tri týždne mám žltý výtok bez zápachu pálenia alebo svrbenia, nemám žiadne ťažkosti. Nie som ani tehotná, doteraz som však mala vždy len biely výtok.

Je potrebné riešiť to s gynekologičkou?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak nemáte iné ťažkosti, skúste iba probiotiká. Napríklad Gynimun intim protect sú výborné. Môžete skúsiť schému 7 dní 1 tableta na vklad do pošvy každý večer a následne posledné 3ks 1x týždenne.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník