Znamená bolesť v krížoch zápal krčku?

Zodpovedané
22. feb 2023

Dobrý deň,

mám 24 rokov a poslednú dobu (1 mesiac) pociťujem miernu bolesť v podbrušku, ktorá mi ako keby vyráža do krížov a stehien. V minulosti som mala 1x zápal krčku maternice riešené Polygynaxom. Liečba zabrala a odvtedy som nemala žiadne problémy. Výtok bežný.

Môže sa znovu jednať o zápal krčku?

Keď som predtým zápal nemala, tak som žiadne problémy nemala. Zápalu som si nebola vedomá. Upozornil ma naň gynekológ na preventívke.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

je potrebné absolvovať vyšetrenie u gynekológa, ktorý oddiferencuje o aký problém ide. Pobolievanie v podbrušku môže mať rôzne príčiny.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník