Znamená krvácanie po kryoembryotransfere neúspešné tehotenstvo?

Zodpovedané
28. mar 2023

Dobrý deň,

som 3. deň po KET (20. deň cyklu). Vkladali mi 2 embrya po PK a dnes ráno som začala krvácať. Bola tam aj malá krvná zrazenina, bolesti nemám.

Je už všetko stratené?

Užívam Lenzetto 2x2, progesterón 3x1, Fraxiparine a Medrol 4 mg.

Ďakujem

Dobrý deň,

špinenie/slabé krvácanie je po ET/KET pomerne časté. Nemusí byť nič stratené. Určite užívajte nastavenú terapiu.

Ideálne je kontaktovať lekára v CAR, ktorý Vám môže liečbu prípadne navýšiť a upraviť.

Už len čas ukáže.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník