Cenovo dostupné vajíčko s Isofixom ku kombinácii Bebetto Luca 2019

Zodpovedané
16. sep 2019

Dobrý deň,

vybrali sme si kočík Bebetto Luca 2019. A chcela by som sa opýtať ohľadom vajíčka s Isofixom. Cenu nechceme vysokú, len aby sa dalo upevniť aj pomocou systému Isofix.

Vopred ďakujem za radu.

Ahoj,

k tvojmu Bebetto Luca by som jednoznačne vzala niektorú z bezpečných, testovaných autosedačiek s koncovkami typu Maxi-Cosi, teda Maxi-Cosi, Cybex alebo - čo je, keďže chceš cenovo dostupnú variantu asi najoptimálnejšie - značky Joie.

Joie i-Level s bázou Isofix stojí v sete cca 249 eur (plus 5% zľava po registrácii u niektorých eshopov) je asi najlepšia cena, čo sa týka dua sedačka (vajíčko) plus Isofix. A naklikneš ju na Maxi-Cosi adaptéry, ktoré buď k Bebettu máš vo výbave, alebo sa dajú dokúpiť.

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature je bezpečná a komfortná. Spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie. Pre maximálne pohodlie dieťaťa ponúka možnosť polohovania do ľahu na kočíku i vo vozidle.

Ešte lacnejšia možnosť od rovnakej značky zahŕňa bázu a k tomu dokúpiť najzákladnejšiu Joie autosedačku Joie Gemm. Plus teda k obom zasa prirátaj možnú registračnú zľavu. To je najlacnejšie bezpečné riešenie, ktoré ti môžem odporučiť.

Základňa Joie i-Base Advance

Základňa Joie i-Base Advance spĺňa nariadenia i-Size v kombinácii s autosedačkami Joie i-GEMMA alebo Joie i-Anchor Advance. Existuje možnosť uchytenia aj bezpečnostným pásom.

Autosedačka Joie Gemm

Autosedačka Joie Gemm je bezpečná a komfortná. Poskytuje kvalitnú ochranu proti bočnému nárazu a príjemné pohodlie pre najmenšie deti.

Nezabudni, že vajíčka - autosedačky s Isofix základňou nie sú lacná záležitosť, lebo tam je viacero mechanizmov, ktoré je potrebné, aby boli kvalitné a pevné (inak sa ti to proste utrhne a dieťa ohrozí v prípade na nehody na živote - namiesto toho, aby ho ochránilo.

Isofix systém - základňa - obvykle stojí sám o sebe okolo 100 - 150 eur. Preto neodporúčam tie najzákladnejšie, netestované poľské sety, hoc aj ak používajú Isofix - ale radšej priplať trolinku a kúp si testovaný, bezpečný produkt.

Poslednou možnosťou, môže byť bazárová autosedačka s Isofixom - teda z druhej ruky. Ideálne nie stará, tak po jednom dieťatku.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute