Ako liečiť popraskanú bradavku?

Zodpovedané
19. mar 2021

Dobrý deň,

mám popraskanú bradavku a veľmi ma to bolieva. Bolí to až tak, že nemôžem ani zaspať. Je to nepríjemná bolesť, prejde mi to až vtedy, keď si dám na to ľad.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

obávam sa, že nemám dostatok informácií. Ako dlho už dojčíte? Ako k popraskaniu došlo? Bolí bradavka stále, alebo len pri či na počiatku dojčenia? Svrbí bradavka medzi dojčením? Krváca, hnisá?

Veľmi ma to mrzí, ale ak nebudem mať viac informácií, nemôžem adekvátne odpovedať.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová