Aká je pravdepodobnosť úspešného kryoembryotransferu, keď mám syndróm polycystických vaječníkov?

Zodpovedané
9. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kryoembryotransferu. Maternicu mám v poriadku a sliznica narástla aj bez liekov.

Aká je pravdepodobnosť úspešného kryoembryotransferu, keď mám syndróm polycystických vaječníkov?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

úspešnosť KET na 1 transfer a 1 embryo je u nás cca 47 %.

Pri polycystických vaječníkoch je vhodné kontrolovať endometrium a správne načasovať termín transferu embrya.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič