Čo znamená žltý výtok po ovulácii?

Zodpovedané
21. sep 2019

Dobrý deň,

mám 11 dní pred menštruáciou a 3 - 4 dni po ovulácii som mala žltý výtok a slabé bolesti ako pri PMS. Výtok a aj PMS mi začínajú vždy 5 dní pred MS.

Mohlo sa mi to posunúť?

Snažíme sa pár mesiacov otehotnieť, ale predtým som ešte takéto niečo 11 dní pred nemala.

Ďakujem

Dobrý deň prajem, výtok môže mať veľa príčin. Ovulácia je u niektorých žien presne v niektorý deň cyklu a u iných žien môže termín ovulácie " lietať". Ovuláciu a jej termín je možné odsledovať u gynekológa.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič