Je práca v chlade dôvodom neúspešného snaženia sa o dieťa?

Zodpovedané
9. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nášho problému. Je to presne rok, čo sa s priateľom snažíme o bábätko a nedari sa nám.

Aké môžu byť dôvody?

Pracujem so zmrzlinou a od pása dolu som stále v chlade

Môže to byť aj tým, že som stále v chlade?

Je normálne, že keď mi skončí menštruácia, tak až po ďalšiu chodím aj 15x na toaletu?

Miestami to až páli. Prechladnutá nie som. Bola som na vyšetrení.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

určite je potrebné teplo sa obliecť.

Pri pálení a pri močení to určite nie je normálne a je to treba riešiť so svojím praktickým lekárom alebo urológom.

Pri snahe otehotnieť rok sú potrebné vyšetrenia na plodnosť, preto sa prosím objednajte na vyšetrenie plodnosti do hociktorého centra.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič