5.5.2024 mi končí materská, ale som v 10. týždni tehotenstva. Budem musieť nastúpiť do zamestnania?

Zodpovedané
5. mar 2024

Dobrý deň,

5.5.2024 mi končí materská, ale momentálne som v 10. týždni tehotenstva. Som zamestnaná na dobu určitú.

Ako to bude ďalej?

Budem pokračovať ďalej, alebo budem musieť nastúpiť do zamestnania?

Dcéru mi nevezmú do škôlky. Vezmú ju až od septembra.

Budem mať nárok na nejaký príjem?

Ďakujem

Dobrý deň,

končí Vám materská alebo rodičovská dovolenka? Kedy končí pracovný pomer a ako dlho trvá? Bez týchto informácii nevim posúdiť uvedenú situáciu.

S prianím pekného dňa,
Lenka