Aké doklady potrebujem, keď skončím pracovný pomer v skúšobnej dobe?

Zodpovedané
22. máj 2024

Dobrý deň,

podala som písomnú výpoveď v skúšobnej dobe po týždni, skončila som ku dňu ako sme sa dohodli.

Potrebujem od zamestnávateľa nejaký papier pre účtovníčku, keď mi bude robiť daňové priznanie za rok 2024?

Alebo jej stačí moja výpoveď ako ukončenie pracovného pomeru?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, bývalý zamestnávateľ Vám vystaví Potvrdenie o príjmoch za rok 2024, ktoré bude súčasťou daňového priznania za rok 2024. O potrebné Potvrdenie môžete požiadať.

S prianím pekného dňa,
Lenka