Existuje výhoda aj pre zamestnancov pracujúcich v malých firmách?

Zodpovedané
12. apr 2024

Dobrý deň,

som zamestnanec v menšej firme, takže nárok na rekreačný poukaz nebudem mať.

Je rekreačný poukaz náklad - záťaž pre zamestnávateľa, ale dostane zamestnanec peniaze priamo od štátu?

Existuje nejaká výhoda aj pre zamestnancov pracujúcich v malých firmách?

Napr. 15 zamestnancov.

Preplácanie krúžkov dieťaťa - športovné sa týka tiež len pracujúcich vo veľkých firmách?

Ďakujem

Dobrý deň,

príspevok na rekreáciu aj na športovú činnosť môže za rovnakých podmienok a v rovnakom rozsahu poskytnúť zamestnancovi aj zamestnávateľ, ktorý zamestnáva menej ako 50 zamestnancov.

Všetko o rekreačných príspevkoch prikladám do linku:
https://podpora.financnasprava.sk/601211-Príspe...

S prianím pekného dňa,
Lenka