Kto mi bude robiť ročné zúčtovanie a kto mi bude vyplácať daňový bonus na dieťa, ked som momentálne nezamestnaný?

Zodpovedané
16. jan 2024

Dobrý deň,

bol som 5 rokov zamestnaný v jednej firme. K 30.11.2023 som dal výpoveď a od 1.12.2023 som vedený na úrade práce. Vo firme, kde som pracoval som 15. januára 2023 podpisoval žiadosť o ročné zúčtovanie a nechal som si vyplácať daňový bonus na dieťa raz ročne.

Kto mi bude robiť ročné zúčtovanie za rok 2023 a kto mi bude vyplácať daňový bonus na dieťa za rok 2023, ked som momentálne nezamestnaný?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete požiadať o ročné zúčtovanie dane do 15.2.2024 bývalého zamestnávateľa.

S prianím pekného dňa,
Lenka