Môže dať zamestnávateľ výpoveď zamestnancovi, ktorý dostal stabilizačný príspevok?

Zodpovedané
14. sep 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom stabilizačného príspevku.

Môže zamestnávateľ dať výpoveď zamestnancovi, ktorý dostal stabilizačný príspevok skôr ako prejdú tri roky?

Podmienka bola odpracovať ďalšie tri roky.

Ďakujem

Dobrý deň,

zamestnávateľ môže dať výpoveď zamestnancovi aj keď sa podpísala dohoda o poskytnutí stabilizačného príspevku.

Viac informácii nájdete v priloženom linku, kde sú odpovede na otázky o stabilizačnom príspevku. Nájdete tam určite aj takúto situáciu.
https://www.employment.gov.sk/sk/ministerstvo/p...

S prianím pekného dňa,
Lenka