Som zamestnaný, pracujem aj na dohodu a dávam výpoveď zo zamestnania. Ako ďalej?

Zodpovedané
23. máj 2024

Dobrý deň,

som ešte zamestnaný a pracujem aj na dohodu. Dávam výpoveď zo zamestnania a chcem sa zaregistrovať na úrad práce a poberať dávky.

Tých 40 dní platia od registrácie, alebo som ich už prekročil?

Ďakujem

Dobrý deň,

podmienkou zaradenia do evidencie je, že daná osoba nie je zamestnancom ani na základe dohody. Po skončení dohody sa môžete zaevidovať na ÚPSVaR.

Viď:
https://www.upsvr.gov.sk/se/sprostredkovanie-pr...

S prianím pekného dňa,
Lenka