Ako aplikovať GC Tooth Mousee u 19 mesačnej dcéry?

Zodpovedané
16. okt 2021

Dobrý deň,

rada by som si overila postup aplikácie GC Tooth Mousee u 19 mesačnej dcérky.

Je možné postupovať tak, že dcérke aplikujem gél pred spaním kefkou na zuby na každý rad o veľkosti hrášku?

Dcérka to doslova zlízava, čiže nie som si istá účinkom, alebo zapracovanie slinami.

Je to v poriadku?

Neviem či sa v spánku dostanem ku stoličkám, aby som gél aplikovala správne.

Aký postup zvoliť pre čo najlepší efekt?

Ďakujem

Dobrý deň,

osvedčilo sa nám s maminkami dávať gél po zaspatí. Urobí sa z pusinky taký "zobáčik " a zuby sa natrú. Tak ich dieťa nezlíže.

S úctou,
MDDr. Veronika Bačová Macáková
Zubný lekár
Stomatologické centrum RODINKA
www.stomatorodinka.sk