Aké sú moje výsledky ohľadom protilátok proti kravskému mlieku?

Zodpovedané
5. apr 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom protilátok proti kravskému mlieku.

Výsledky:
IgM 11,910
IgA 11,500
IgG 29,350

Enzým S - Diaminooxidáza 9,97 U/ ml

Aký je Váš názor na moje výsledky?

Ďakujem

Dobrý deň,

výsledky na protilátky proti kravskému mlieku - teda intolerancii máte pozitívne. Je potrebná diéta bez mliečnych zložiek.

Zníženú hodnotu DAO riešte len vtedy, ak pociťujete prejavy histamínového zápalu. Teda okrem gastro ťažkosti aj alergické alebo neurologické potiaže.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/