Poradňa - histamínová intolerancia, alergia, diéta

952 zodpovedaných otázok
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.
Odborník
Odoberaj331

Dobrý deň,

moje meno je Veronika Mičianová a týmto Vás vítam v modrokoníkovskej poradni venovanej správnej výžive a dietológii, ktorej sa venujem už 6 rokov. V tejto poradni budem na vaše otázky odpovedať vždy v utorky a štvrtky.

K špecializácií na výživu pri intoleranciách, alergiách na potraviny a gastrointestinálnych ochoreniach som sa dostala práve kvôli osobným zdravotným problémom, kvôli ktorým som musela zo stravy vylúčiť základné potraviny. Pri ich riešení je možné nájsť protichodné informácie, ktoré nielenže organickú príčinu problému neriešia, ale skôr môžu ublížiť a zorientovať sa v nich je často nemožné. Preto na sebe neustále pracujem a vzdelávam sa - moje rôznorodé vysokoškolské skúsenosti mi pomáhajú pri vyhľadávani a posudzovaní odborných publikácií a získavaní aktuálnych informácií.

Pomoc druhým v podobnej situácií vnímam ako poslanie. Preto som tu pre vás - aby som vám poradila ako postupovať:
👉 pri rôznych intoleranciách,
👉 alergiách na potraviny,
👉 diétnych obmedzeniach pri rôznych ochoreniach.

Aktívne pracujem s ľudmi, ktorí vyhľadajú moju pomoc a prinášajú mi prax v odbore, v ktorom je prvoradá individualita osobnosti. Správne nastavenie výživy vnímam ako kľúčové pri regenerácií a stabilizáci zdravotného stavu a tiež pri zábranení podvýžive organizmu z dôvodu obmedzenia základných potravín.

Teším sa, že som dostala túto príležitosť a môžem vám poradiť a pomôcť pri vašej ceste za zdravím, či už osobne alebo prostredníctvom poradne.

S pozdravom Mgr. Veronika Mičianová, PhD.