Čo môžem a čo nemôžem jesť pri mojich výsledkoch?

Zodpovedané
17. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojich výsledkov.
Vyšli mi hodnoty anti Milk igg 117,8 a anti Milk iga 67,5.
A-sója igg 3.73, a-sója iga 3.18.
Celkové IgE 1960.0

Čo to pre mňa znamená?

Čo môžem a čo nemôžem jesť?

Ďakujem

Dobrý deň,

anti Milk igg 117,8 a anti Milk iga 67,5 - potravinová intolerancia na celé mlieko, takže žiadne mliečne výrobky vrátane iných živočíšnych druhov. Takisto aj skryté mlieko vo všetkom čo kupujete. Treba čítať zloženie. Pečivo, sladkosť, konzervy, zaváraniny a pod.

Sója mi nie je jasná aká je hodnota hranice, takže neviem povedať či je to negatívne alebo pozitívne

Celkové IgE je extra vysoké a imunitný systém je teda dosť zaťažený. Odporúčam vyšetrenie na potravinové alergie.

Čo sa týka stravy, tak odporúčam varené jednoduché kombinácie základných domácich surovín. Nie polotovary.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/