Čo znamenajú moje výsledky?

Zodpovedané
18. aug 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom mojich výsledkov.

Čo znamenajú?

Ďakujem

Dobrý deň,

absolvovali ste test na hodnoty enzýmu DAO, ktorý má za úlohu štiepiť v organizme histamín. Jeho množstvo je podľa výsledkov v poriadku, funkcia je však nízka. Môže to naznačovať zvýšené hodnoty histamínu v krvi.

Najrelevantnejší výsledok na potvrdenie hsitamínovej intolerancie je histologický odber z dvanástnika.

Dôležitý je klinický obraz, či sa zhoduje s diagnózou alebo ide skôr o dôsledok. To už určuje ošetrujúci lekár.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/