Čo znamenajú tieto výsledky?

Zodpovedané
20. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vysvetlenia výsledkov.

Gliaa iga proti deaminovanemu gliadinu negat
Gloag iga proti deaminovanemu gliadinu negat
tTga iga proti ľud.transglut. Negat
Daorea 3H. U/ml
Dao kvantita 3,5 kiu/1

Bolo mi vypísané cezera.

Čo to znamená?

Ďakujem

Dobrý deň,

Gliaa iga proti deaminovanemu gliadinu negat - protilátky na lepok /celiakiu negatívne
Gloag iga proti deaminovanemu gliadinu negat -protilátky na lepok /celiakiu negatívne
tTga iga proti ľud.transglut. Negat protilátky na lepok /celiakiu negatívne
Daorea 3H. U/ml
Dao kvantita 3,5 kiu/1- množstvo enzýmu diaamioxidázy z krvi je v hodnote nízka. Lepšie je ak je tento výsledok sledovaný z biopsie čreva aby sa vylúčila histamínová intolerancia, ktorá však vždy vzniká na základe iného ochorenia tráviaceho traktu, intolerancie alebo alergie na potraviny.

Cezera je antihistaminikum ktoré sa používa pri alergických reakciách.

Ak by ste potrebovali komplexné vysvetlenie, môžete mi poslať viac info na info@imwell.sk

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/