Je z mojich výsledkov jasná alergia na mlieko, vajíčka a sóju?

Zodpovedané
28. máj 2023

Dobrý deň,

bola som na gastroenterológii na odber krvi a následne s tými výsledkami na ultrazvuku. Tam mi povedali, že mám intoleranciu na mlieko. Minulý týždeň v piatok som však bola u pani doktorky pre závery z výsledkov. Tam mi bolo povedané, že na nič neprišli a objednali ma na gastroskopiu.

Doma v záveroch som však našla napísanú intolernaciu na mliečny cukor a histamínovú (o tej som už vedela spred pár rokov z alergeológie). Všimla som si hodnotu anti-milk 66,13, ktorá mi prišla dosť vysoká oproti iným. Pani sestrička mi pred ultrazvukom len narýchlo povedala výsledky z krvin a vraj viac mi potom povie pani doktorka. Sestrička spomínala mlieko, vajíčka a sóju. Preto ma potom prekvapilo u doktorky, že vraj nič.

Čo naznačujú moje výsledky?

Čomu sa mám vyvarovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

Vaša otázka vyžaduje individuálny prístup, nastavenie stravy a aj vysvetlenie výsledkov. Budem rada ak mi výsledky prepošlete na mail a dohodneme si konzultáciu, aby som Vám mohla situáciu vysvetliť a nasmerovať Vás.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/