Má moja 8-ročná dcérka laktózovú a histamínovú intoleranciu?

Zodpovedané
11. apr 2024

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o interpretáciu výsledkov odberu krvi mojej 8-ročnej dcérky. Odber jej robila naša pani pediatrička v rámci iného akútneho vyšetrenia. Nakoľko nie je zároveň aj alergologička, nepovedala nám k tomu veľa informácií, okrem podozrenia na histamínovú intoleranciu. Podľa výsledkov (hodnôt) máme podozrenie aj na laktózovú intoleranciu, prípadne aj kravského mlieka.

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa takýchto výsledkov Vám moc neviem povedať.
Skúste mi ich celé poslať mailom a zavoláme si.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/