Mám intoleranciu na mlieko?

Zodpovedané
2. feb 2023

Dobrý deň,

v testoch na intoleranciu potravín mi vyšli hodnoty IgG pre kravské mlieko pozitívne - 52,8 a tiež pre kazeín - 31,3. V ďalšom teste na intolerancie mi však vyšli protilátky na bielkoviny kravského mlieka negatívne (IgA 17.68 / IgG 10.9 / IgM 13.39).

Mám intoleranciu na mlieko?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte dvakrát takeé isté testy a iný výsledok, neviem sa vyjadriť prečo tomu tak je.
Jedine mi napadá, že negatívne testy vyšli potom ako ste dodržiavali bezmliečnu diétu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/