Mám lupus?

Zodpovedané
18. aug 2023

Dobrý deň,

kvôli chronickej žihľavke som sledovaná na alergológii, kontrola raz ročne. Zdravotne som bez prejavov žihľavky. Po poslednej kontrole neviem, či mám dôverovať lekárovi.

Z odberov mi vyšlo viac "zlých" hodnôt, ktoré lekár vôbec neriešil. Vraj je všetko ok, akurát kontrola o pol roka. Pri googlení mi z toho vyšli neliečiteľné choroby ako lupus.

Hodnoty:
ANAs EIA pozitívne na dva krížiky aj ENA pozit. Scl 70.

Čo to znamená?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie som lekárka, ale dietologička. Pri takýchto ochoreniach Vám viem poradiť so stravou.

Pre diagnostiku oslovte lekára, ktorému budete dôverovať a Váš zdravotný stav preverí k Vašej spokojnosti.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/