Prečo mám bolesti brucha a cítim nafukovanie?

Zodpovedané
6. máj 2020

Dobrý deň,

v testoch Daorea mi vyšla aktivita 9,2 a diaminooxidáza 14,15. V poslednom čase mám neustále problémy so zažívaním - nafukovanie, bolesti brucha.

Alergie na múky som mala pred rokom negatívne. Začala som používať aj bezlepkové veci a bezlaktózové (tu mám negatívnu).

Mám pocit, že to nafukovanie je lepšie. Brucho ma bolí stále, niekedy cítim aj nevoľnosť od žalúdka.

Aký je Váš názor?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa výsledkov, ktoré uvádzate nevidím dôvod na diétu. Avšak ak máte nafukovanie a iné tráviace ťažkosti problém môže byť iný, prípadne zápalový.

Keďže nepoznám Vašu anamnézu ťažko sa mi radí. Pozrite sa do karty či nemáte niekde zapísanú diagnózu ako napr. gastritída.

Ak by ste potrebovali individuálny prístup či konzultáciu online, som Vám k dispozícii.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/