Aké sandále k šatám pre dievčatko s nižším priehlavkom?

Zodpovedané
16. máj 2022

Dobrý deň,

hľadám letné sandále pre dcérku a synčeka. Obidvaja majú každý iný typ nohy.

Dcérka: šírka 7 a dĺžka 16,7. Kupujeme Jonap na nižší priehlavok a úzke päty a členky. Baby bare a Fare bare má už moc nízku prednú časť pre ňu. Ale čo sa sandálov týka našla som len otvorené OK barefoot a tam sa predná časť lepí a ona hovorí, že ju to tlači a nechce ich.

Aká iná značka vyrába podobný typ?

Poradíte sandále k šatám?

Synček: 13,8 dĺžka a 6,5 šírka. Doteraz sedeli lbl topánky a aktuálne aj niektoré D.D.Step. Má vyšší priehlavok. Sandálové tenisky či sandále vo veľkosti 23 je skoro nemožné kúpiť.

Aké značky okrem D.D.Step robia pre jeho typ nohy sandálové tenisky alebo sandále?

Skúšali sme aj beda topánky, ale zipsy mal do polovice.

Ďakujem

Dobrý deň,

u dcéry odporúčam jonap, ak jej sedia. Už sú v eshopoch naskladnené.

Synovi by mohli sedieť Keen https://bosacik.sk/eshop/sandale-keen-seacamp-m... Sú síce na tuhšej podrážke, ale sú veľmi odolné.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322