Existuje barefoot obuv pre široké nohy?

Zodpovedané
30. nov 2022

Dobrý deň,

hľadám zimné BF topánky do 70 eur, najlepšie však alternatívu. Dieťa má nohu dlhú 22,5 cm a širokú 9,5 cm. Už som všetko prehľadala, ale neúspešne. Všetko je úzke.

Existuje BF obuv alebo alternatíva na širokú nohu?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam premerať ešte šírku. Nemám vedomosť o tom, aby v takej šírke a takej cenovej relácii boli v ponuke topánky, keďže už ide o veľkosť dospelácku, resp. juniorskú.

Môžete skúsiť bazáriky, BeLenka napríklad. Ale tie tiež nemajú v šírke až 9,5 cm.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322