Ktorá značka barefoot obuvi je podobná Protetike?

Zodpovedané
20. sep 2023

Dobrý deň,

dcérka nosí barefoot Protetika topánočky, avšak chcela by som sa pozrieť aj na iné značky. Skúšali sme D.D.step, tie nám však nesadli.

Ktorá značka barefoot obuvi je podobná Protetike?

Ďakujem

Dobrý deň,

výber záleží od typu a rozmerov nôžky. Protetika má tiež niekoľko typov podrážky a tie sedia na rôzne typy nôh, preto je ťažšie poradiť. Sadnúť by mohli značky Froddo, Koel4kids, Bundgaard.

Treba sa však riadiť nameranými rozmermi, ku ktorým treba pripočítať na dĺžku cca 1 cm a na šírku cca 2 mm.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322