Ktoré snehule sa najviac približujú barefoot obuvi?

Zodpovedané
1. sep 2020

Dobrý deň,

viem, že barefoot snehule neexistujú. Dcéra nosí veľkosť 24.

Ktoré snehule sa najviac približujú barefoot obuvi?

Zimné topanky jej sedia od Febo winter od baby bare, tie kupujeme každý rok.

Ďakujem

Dobrý deň,

tam veľmi na výber nemáte. Úprimne, kompromisy alebo náhodné snehuľky, ktoré by mali aký taký tvar špičky mimo BF obuvi nesledujem.

Ak ste spokojní s FEBO Winter, odporúčam ich všetkými desiatimi. Je to SK značka a ak Vám vyhovujú, kompromisné snehule by som ani neriešila na vašom mieste. Išla by som na istotu.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322