Poradíte mi kanadskú barefoot obuv?

Zodpovedané
1. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kanadskej barefoot obuvi. Už mi dochádzajú topánky pre trojročného syna a v inej skupine mi poradili objednať z US. (Vivo, Camper).

Nenapadá Vás niečo miestne a lacnejšie?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v Kanade čo viem tak sú zohnateľné Skinners, Livie&Luca a tak ako Vám radi s poslaním do Kanady značky zohnateľné v USA. No všetko čo viem je vlastne vo vyšších cenových hladinách.

Keďže v Kanade nežijem, neviem, čo ten trh ponúka reálne. Možno je fajn len ovládať základné pravidlá barefoot obuvi a vybrať sa do miestnych obchodov a hľadať si tú svoju značku.

Prípadne sa napojiť na nejakú barefoot komunitu v Kanade, verím, že to riešia viaceré maminky.

Prajem veľa šťastia v hľadaní

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322