Poradíte nám topánky na prvé kroky?

Zodpovedané
1. mar 2019

Dobrý deň,

môj syn má 10 mesiacov a zatiaľ ešte nechodí.

Na internete sa vedú rôzne diskusie o "najlepších" topánkach pre dieťa. No ako začiatočník sa vôbec neviem orientovať a ako mama mu chcem samozrejme vybrať tú najvhodnejšiu obuv. Má 12/13cm, šírka 14 a nárt 14cm. Taká buckatá.

Akú obuv by ste mi odporučili?

Koľko topánok mám kúpiť a ako ich obmieňať a striedať?

Ďakujem

Dobrý deň,

na bacuľaté nožičky dobre sedia Tikki boots, Rose et chocolat i Protetika barefoot. Ak teda už chodí a chcete s ním ísť von, tak pokojne hociktoré z týchto topánočiek.

Nadmerok počítajte cca 1cm k nameranej dĺžke.

Na našej stránke www.bosacik.sk nájdete presne namerané topánočky, tam sa teda viete zorientovať, akú veľkosť zvoliť. Akurát tú šírku ste asi zle uviedli, 14 cm na šírku určite nemá.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322