Sú Protetika barefoot topánky kvalitné?

Zodpovedané
2. mar 2021

Dobrý deň,

4,5 ročnému synovi zistili plochú nohu. Odporúčania boli jasné - ortopedické vložky. Keďže som nebola nadšená, začala som hľadať alternatívu.

Protetika odporúča roky iba klasickú ortopedickú obuv so stielkou, teraz prešli aj na barefoot. Zamýšľam sa nad tým, že keď zrazu zmenili ich koncepciu, dokonca sú o polovicu lacnejšie, ako iné napr.nemecké značky, či sú tie topánky rovnako kvalitné a dobré ako tie značky, ktoré sú od
začiatku iba barefoot.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

predávame ich už niekoľko sezón a nebol žiaden problém. Bolo pár reklamácií (ale to je aj u iných značiek).

Protetika to zvyčajne riešila obratom. Nemusíte sa obávať.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322