Ako sa dá liečiť inkontinencia 2. stupňa?

Zodpovedané
3. sep 2021

Dobrý deň,

mám inkontinenciu 2. stupňa z dôvodu padnutej bázy (tak mi to povedal urológ a predpísal mi vložky). Viac o tom neviem a dosť ma to v živote obťažuje.

Čo sa s tým dá robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

inkontinencia, ktorá Vás v živote obťažuje a limituje vyžaduje podrobné vyšetrenie urológom a v niektorých prípadoch aj gynekológom.

Bohužiaľ, nemám k dispozícii Vaše anamnestické údaje a z toho dôvodu sa mi ťažko vyjadrovať ku Vašej diagnóze.

Doporučujem doplniť gynekologické vyšetrenie a s jeho výsledkom konzultovať urológa. Pomôcky pre inkontinentných môžete samozrejme využívať naďalej.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Monika Nováková