Ako vrátim do pôvodného stavu pretočený remeň na Ergo Baby Adapt?

Zodpovedané
9. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča. Na Ergo Baby Adapt sa mi pretočil remeň. Pri nosení mi to extra nevadí.

Je to možné vrátiť do pôvodného stavu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

keď sa pretočí popruh v spone, dá sa vrátiť späť týmto spôsobom.

Natočili sme video aj s vysvetlením. Veríme, že to pohodlne vrátite späť.
https://studio.youtube.com/video/O0QjSoDvsHs/edit

Podľa fotky neviem, či správne vidím, či myslíte takéto pretočenie. Ak iné, skúste nám prosím ešte napísať, aby sme pomohli 🙂

Ďakujeme a pekný deň ešte želáme,
za Sestrice
Barbora