Akú šatku pre 10 týždňovú dcérku, ktorá váži 6 kg?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

mám šatku Strochewiege Lep bavlna. Viac info o nej nemám. Nosím v nej 10 týždňovú 6 kg dcérku. Po 2 - 3 hodinách ma bolia kríže a aj plecia.

Po akej šatke sa mám pozerať?

Ďakujem

Dobrý deň,

pozerajte šatky s gramážou od 270 vyššie. Prípadne s prímesami ľan, konope, tencel, hodváb. Takéto šatky sú nosnejšie a mohlo by to pomôcť.

Môžete nám prípadne poslať fotky, ako máte šatku uviazanú a skontrolujeme to 🙂

Ak by ste potrebovali pomoc s výberom konkrétnej šatky, tiež nám môžete napísať ♥

Vaše Sestrice