Aký je Váš názor na nosič Concord Wallabee?

Zodpovedané
12. mar 2020

Dobrý deň,

pri staršej dcére sme dostali do daru nosič Concord Wallabee. Boli sme s ním vcelku spokojní. Malej sa v ňom páčilo a rada v ňom spinkala.
Čakáme druhé bábo. Teraz som zistila, že sú aj nevhodné nosiče.

Môžeme tento nosič používať pri ďalšom bábätku?

Ďakujem

Dobrý deň,

pozreli sme sa a tento nosič spĺňa podmienky správneho ergonomického nosenia (dostatočne široká podpora pre bábätko - od jedného kolienka k druhému), nevystužený chrbátik, aby sa mohol pekne zaguľatiť a možnosť nosenia len tvárou k nosiacej osobe. Takže spokojne ho môžete využívať, keď Vám bol pohodlný.

V tomto článku nájdete popísané viac o rozdieloch medzi správnymi a dobrými ergonomickými nosičmi a nevhodnými klokankami: https://mamamanosislaskou.wordpress.com/klokank...

Dúfame, že naša odpoveď bola pre Vás nápomocná.

Pekný deň ešte želáme,

za Sestrice
Barbora